top of page
Vyhledat
  • Obrázek autoraterezaviselkova

Potřebuji bydlet, pomůžete mi?

Aktualizováno: 18. 4.

Mladá maminka se ocitla v nelehké životní situaci, okamžitě byla nucena řešit své bydlení. Zázemí, které našla v podobě bytu se ukázalo velmi nákladné. Měsíční výdaje nekontrolovatelně stoupali. ..Hledání vhodného bydlení pro ni a dvě děti skončilo po nalezení firmy, která slibovala cenu domu za velmi nízkou cenu.

předání domu

„Je důležité mít na paměti, že výstavba domu je velký a náročný projekt a vybírání spolehlivé stavební firmy je klíčové.“


Při hledání se můžete setkat s řadou obtíží při řešení svého bydlení, a to včetně problémů s výběrem spolehlivé stavební firmy. Někdy se můžete stát obětí podvodů a nekvalitních služeb, což může mít negativní dopad na celkový proces výstavby domu.

Takovým případem je i situace, kdy samoživitelka oslovila nejmenovanou stavební firmu, která nedodala požadované služby a s pomocí „dobře“ postavené smlouvy byla navyšována cena stavby. Taková zkušenost může být frustrující a stresující, zejména pokud jsou finanční prostředky omezené. Nicméně, i přesto, že se samoživitelka setkala s problémy při výstavbě domu, nevzdala se a hledala jiné řešení. V tomto případě našla spolupráci se stavební firmou Čermák s.r.o., která jí pomohla postavit vysněný dům, i přes omezené finanční prostředky.

Je důležité, abychom si uvědomily, že se můžeme setkat s problémy při výstavbě domu, ale to neznamená, že se musíme vzdát. Měli bychom vyhledávat spolehlivé a kvalitní stavební firmy, které mohou poskytnout potřebné služby a poradenství, aby se minimalizovaly rizika při stavbě. Narážíme na fakt, že nízká cena neznamená zaručení kvality.

Kromě toho je důležité mít jasnou představu o svých finančních možnostech a pečlivě plánovat výstavbu domu, aby se minimalizovaly náklady a rizika. V případě, že dochází k nějakým komplikacím, je důležité být otevřený a komunikovat s firmou, aby se problémy mohly co nejdříve vyřešit. V konečném důsledku by měla být výstavba domu příjemným a uspokojivým procesem, který poskytne stabilní zázemí pro sebe a svou rodinu. A jaký že byl příběh již klientky Stavební firmy Čermák s.r.o.?

Klientka narazila na zdánlivě výhodnou nabídku. Podepsala smlouvu o stavbě rodinného domu, koupila pozemek a těšila se z budoucího nového zázemí pro sebe a své děti. Dny plynuly, peníze ubývaly, ale na pozemku se stále nic nedělo. Nejmenovaná stavební firma přestala postupně komunikovat. Z dostupných zdrojů na internetu nalezla mnoho lidí ve stejné situaci a zneklidňující informace o účtování dalších financí, toto stavělo naši klientku do bezvýchodné situace.

Finance rapidně ubyli, čas pro stavbu se zkrátil.

Jednání s nejmenovanou firmou a naší klientkou stálo klientku „pouhých“ 400 00 Kč pokuty za odstoupení od smlouvy, zbylé peníze jsou v projektu a za služby… Celý součet nebudeme zveřejňovat.

…První schůzka s naší klientkou byla velmi náročná, začalo plánování…Za 12 týdnů musí být hotovo, máme 2 000 000 Kč. „Vánoce už oslaví v klidu ve svém.!“

Nicméně jsme se pustili do akce, výběr vhodných materiálů, zvolení jednotlivých postupů, nastavení harmonogramu a upravení projektové dokumentace. Občas jsme se potýkali s časem, ale vzájemná spolupráce nás udržela v tempu. V tomto případě měl příběh šťastný konec a „Projekt 12“, který se pro nás stal nezapomenutelným hrdě stojí.

„Pokud se ptáte, zda lze postavit za 12 týdnů s omezeným rozpočtem, tak ano lze! Projekt 12 je toho důkazem.“


Postup projektu můžete vidět na sociálních sítí Instagram a Facebook.

19 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page