top of page

Stavíme nízkoenergetické zděné domy na klíč, provádíme venkovní úpravy a hravě si poradíme s rekonstrukcí. Působíme převážně v Pardubickém kraji.

,,Nyní probíhá akce spokojený zákazník.""

..O NÁS

Vše pod jednou střechou

U nás zařídíte vše na jednom místě. Provedeme Vás krůček po krůčku. Nechcete všechny naše služby? Nevadí, realizujeme i části projektu.

Spolupráce s klienty na prvním místě

Komunikace je základ a tím se řídíme. Společně dotáhneme Váš projekt ke spokojenosti.

POSTARÁ SE O VÁS TÝM ODBORNÍKŮ

Martin Čermák

Martin Čermák

Majitel firmy & CEO

Blanka Šromová

Blanka Šromová

Provoz stavby & COO

Aneta Nováková

Aneta Nováková

Kalkulace & CSO

Tereza Viselková

Tereza Viselková

PR, marketing & CMO

Reference

rodinný dům

,,Štědrý den v novém domečku

Se Stavební firmou MARTIN ČERMÁK jsme byli maximálně spokojeni. V roce 2015 jsme hledali spolehlivou stavební firmu a volba padla na stavební firmu MARTIN ČERMÁK. Chtěli jsme bydlet do Vánoc 2016 a sen se stal skutečností. V srpnu se koplo do země a Štědrý den jsme mohli strávit s naší novorozenou dcerou Anetkou v novém domečku.

Veškeré práce na domě byly provedeny na vysoké úrovni, v termínu a bez komplikací. Samotná stavba domu trvala 4 měsíce. Po celou dobu stavebních prací byla spolupráce s manažerkou projektu paní Šromovou a majitelem firmy panem Čermákem perfektní. Na staveništi byl vždy pořádek. Stavební zaměstnanci se chovali velice solidně.

Tímto panu Čermákovi děkujeme, že se pro nás období výstavby našeho RD stalo obdobím příjemným a hezkým, na které rádi vzpomínáme. Poděkování patří i ostatním zaměstnancům, kteří se na stavbě našeho RD podíleli."

Kamil Staněk a Lenka Šmidrkalová z Odřeps

Telefon

+420 737 481 584

Sociální sítě

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page