Proč právě stavební firma Čermák Martin?

Na trhu působíme již od roku 2006, zajišťujeme převážně výstavbu nízkoenergetických rodinných domů, včetně veškeré inženýrské činnosti s výstavbou spojené. Od projektové fáze, přes vyřízení stavebního povolení, samostatnou výstavbu až po uvedení stavby do užívání. Náš klient má plnohodnotný servis s individuálním přístupem. Vybírat může z našich typových projektů nebo mu vyhotovíme projekt podle jeho představ a přání.

Maté katalog typových domů?

Naše stavební firma nemá katalog typových domů, ale můžete si prohlédnout několik ukázek realizovaných domů z našich návrhů. Katalogy nemáme proto, že každý dům se snažíme řešit individuálně konkrétnímu zákazníkovi na míru. Každý zákazník má jinou představu, potřeby i jiné finanční možnosti a to vše lze řešit pouze individuálně. Při výběru domu také záleží na pozemku. Každý pozemek je jinak velký, má jiný tvar, stojí v rovném terénu, nebo ve svahu a v úvahu se musí brát i umístění domu na pozemku ke světovým stranám.

Jaký dům je pro mě vhodný?

Výstavba na každém pozemku se dnes řídí uzemním plánem v dané lokalitě. V územním plánu jsou určeny regulativy výstavby, a ne všude se vybraný typový dům dá postavit. Jsou lokality, kde Vám například povolí výstavbu pouze bungalovů, nebo i naopak pouze patrových domků. V tomto případě považujeme za výhodu, že dokážeme zákazníkovi nabídnout naprosto individuální přístup a vyhovět mu v jeho individuálních požadavcích. Rádi Vám postavíme rodinný dům na klíč, dle Vašich představ, potřeb i finančních prostředků.

Kolik stojí dům na klíč?

Naše domy nejsou typové, proto nemáme ani ceník a to i s ohledem na to, že každý dům stojí jinde, je jinak vybaven a přizpůsoben konkrétnímu zákazníkovi. Vždy záleží na výběru stavebního materiálu, na vytápěcích technologiích, na zateplení a také na tom, co zákazník od svého vysněného domu očekává.

Konkrétní dům lze postavit např. za 2,5 mil Kč, ale také za 3,5 mil. Kč.

Záleží na výše uvedeném.

Jak se připravit na první návštěvu?

Vždy preferujeme osobní schůzku. Nejdříve nezávaznou, kde projednáme Vaší představu a možnosti. Na dalších shůzkách projednáváme vše podrobně od projektu, nacenění, smluvních podmínek, termínů a vlastní realizace.

Více informací dle ceny a výběru domu Vám rádi poskytneme osobně, dle Vámi uvedených kritérií.

Za jak dlouho budu bydlet?

Domy stavíme celkem rychle, od prvního kopnutí po nastěhování - zhruba 6 měsíců. Je třeba počítat s tím, že před zahájením stavebních prací je nutný čas na tvorbu projektu, vyjádření všech dotčených orgánů a na tuto dobu potřebujete cca 6-9 měsíců. Dále je nutné po vypracování projektu počítat s dobou na výběr designových materiálů (dlažba, obklady, okna atd.).

A pokud máte opravdu zájem stavět a potřebujete vědět co nejvíce informací, ráda Vám domluvím nezávaznou schůzku s panem Čermákem, který má bohaté zkušenosti s výstavbou.

Hana Salfická a tým obchodního oddělení

Kontakty: 737 481 584, obchod.cermak@seznam.cz